opera jeans

KONCERTI-OPERA-JEANS-1280x720.jpg
ent ela15:51 | 09/07/2018

Pushues të shumtë në qytetin e Vlorës kanë kaluar një mbrëmje ndryshe përmes koncertit “Opera jeans”. Trupa e teatrit të Operas dhe Baletit, orkestra  dhe solistët sollën arie të njohura botërore dhe shiptare si dhe muzikë jaz e rrok. Koncerti u shijua edhe nga Kryeministri Rama, i cili shoqërohej nga bashkëshortja Linda dhe djali, Zaho. /abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono