maikina

aksidenti-ne-Qafe-Buall-1280x710.jpg
ad min08:49 | 25/04/2019

Katër persona u plagosen në një aksident në Qafën e Buallit. Dy nga të dëmtuarit u dërguan me helikopter në spitalin e Traumës në Tiranë kurse dy të tjerë në spitalin e Bulqizës jashtë rrezikut për jetën. Shoferi dhe tre pasagjeret punonjës të një firme në minierë po udhëtonin me furistardë, por në momentin që tentuan të parakalonin një kamion, makina doli nga rruga./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono