kumona e parisit

Policia-e-Tiranes-1280x662.jpg
ad min10:23 | 18/05/2018

Policia e Tiranës ka arrestuar babë e bir në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së enjtes në zonën e “Komunës të Parisit”.

Edmond Merkaj, 53 vjeç dhe djali i tij, Edjano Merkaj, 23 vjeç, ranë në pranga pasi plagosën me thikë 27-vjeçarin D.L.

Sipas autoriteteve, i riu u plagos për shkak të një konflikti për motive të dobëta. Ai u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono