Justin Timberlake

Jessica-Biel-gets-excited-about-her-‘timeless-love’-and-Justin-1280x720.jpg
So Nila09:54 | 01/02/2020

Ata pësuan një krizë jo të vogël në fund të vitit të kaluar, kur Justin Timberlake u fotografua dorë për dore me kolegen e tij.

Por, pas një faljeje publike dhe terapisë në çift, martesa e Justin Timberlake me Jessica Biel duket se është drejt shpëtimit, siç e dëshmon mesazhi në Instagram i aktores për partnerin, me rastin e ditëlindjes së tij.

Në galerinë e fotove që Biel, 37 vjeçe, postoi në llogarinë e saj, ajo dhe burri i saj, tani 39 vjeç, shihen shumë të dashuruar.

 

 

 

 

“Gëzuar ditëlindjen mashkullit që nuk njeh kohë. Ti në një farë mënyre je rritur pa u plakur. Të duam shumë”, i shkruan ajo përkrah fotove.

Justin dhe Jessica janë martuar që nga viti 2012.

Në nëntorin e kaluar, Justin u përfshi në një skandal mediatik pasi u fotografua duke mbajtur dorën e koleges së tij  Alisha Wainwright në New Orleans, Luiziana, ku po xhironin filmin e tyre të ardhshëm “Palmer”.

Justin më pas kërkoi falje për këtë tradhti pasi tha se ishte nën efektin e alkoolit dhe premtoi se do t’i rregullojë gjërat për të dhe familjen e tij./abcnews.al

 

jessica-biel-niece-heart-surgery.jpg
So Nila15:20 | 23/01/2020

Në dhjetor, Justin Timberlake pretendoi se kishte pirë pak më shumë seç duhet teksa u fotografua në disa momente të sikletshme me Alisha Wainwright, gjë që sigurisht u pasua nga shumë lajme në lidhje me raportin e tij me bashkëshorten, Jessica Biebel, e cila duket se ka “ende dyshimet e saj”.
Sipas një burimi të Us Weekly, Jessica dhe Justin kanë ditë të mira dhe ditë të këqija – si të gjithë çiftet – dhe po mendojnë të shkojnë në terapi për të punuar mbi marrëdhënien e tyre.
Burimi tha, “Ndonjëherë ata kalojnë shkëlqyeshëm së bashku dhe ditë të tjera debatojnë”. Burimi shtoi se Justin po përpiqet të bëjë gjithçka për të përmirësuar marrëdhënien e tyre./abcnews.al

rk_jtjb_051219_1.jpg
So Nila10:14 | 06/12/2019

Një ndër lajmet që “tronditi” showbiz-in botëror javën e kaluar ishin fotot e Justin Timberlake me kolegen e tij, Alisha Wainwright. Aktorët protagonistë të filmit “Palmer” u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, të kapur përdore, ndërsa Justin nuk mbante as unazën e martesës në gisht.

Në një postim në rrjetet sociale, ku Justin i kërkoi publikisht falje familjes dhe bashkëshortes, ai pranoi se ishte i dehur.

“Unë mundohem të qëndroj sa më larg thashethemeve, por për hir të familjes time e ndjej të nevojshme të flas rreth disa lajmeve që kanë lënduar njerëzit e mi të dashur. Pak javë më parë u gjykova shumë, por më lejoni të jem i qartë… Asgjë nuk ndodhi mes meje dhe koleges sime. E teprova me pijen atë natë dhe jam penduar për sjelljen time. Ky nuk është shembulli që dua t’i jap tim biri. I kërkoj falje familjes dhe bashkëshortes sime të mrekullueshme që i kam vendosur në një situatë kaq të sikletshme. Jam fokusuar në të qenit babai dhe bashkëshorti më i mirë. Jam krenar që jam pjesë e ‘Palmer’ (filmi ku ai luan me Alisha Wainwright), jam i lumtur të vazhdoj të punoj aty dhe mezi pres që njerëzit ta shohin”, -ka shkruar ai.

Por, çfarë mendon bashkëshortja e tij, Jessica Biel për gjithë këtë?
Sipas një burimi për People çifti janë duke u përpjekur për ta kaluar këtë gjë së bashku dhe Jessica beson tek ai.

“Ai është simpatik dhe miqësor, por kësaj radhe e teproi me pijen. Megjithatë, Jessica mendon se ai nuk e ka tradhtuar. Ajo do të vazhdojë të qëndrojë përkrah tij”, – është shprehur burimi për People./abcnews.al

justin-5.jpg
So Nila12:05 | 05/12/2019

Disa ditë më parë në mediat e huaja qarkulluan foto të Justin Timberlake dhe aktores Alisha Wainwright, teksa ndodheshin në një tavolinë së bashku me pjesën tjetër të kastit gjatë xhirimeve të filmit më të ri të dyshes.

Ajo çfarë habiti jo pak publikun në këto foto ishte fakti se Justin dhe Alisha dukeshin tejet të afërt me njëri- tjetrin,  e ndërsa janë parë të rrinë pothuajse ngjitur në tavolinë, madje u fotografuan edhe duke kapur duart nën tavolinë.

Duket se kjo situatë e ka shqetësuar gruan e Timberlake, Jessica Biel me të cilën artisti është martuar prej 7 vitesh, dhe për këtë arsye këngëtari dhe aktori ka bërë një postim publik, duke kërkuar falje për ‘shfaqjen’ aspak të këndshme që dha me kolegene  tij.

Unë dua të qëndroj larg thashethemeve sa të mundem, por për familjen time mendoj se është e rëndësishme të flas në lidhje me thashethemet e fundit që po lëndojnë njerëzit që dua.

Pak javë më parë unë humba llogjikën, por më lejoni të jem i qartë, nuk ka ndodhur asgjë mes meje dhe koleges time.

Piva shumë dhe më vjen keq për sjelljen time.

Duhet të kisha treguar më shumë kujdes. Nuk është ky shembulli që dua të jap për tim bir.

I kërkoj falje gruas time të mrekullueshme dhe familjes që i bëra të kalojnë një situatë kaq të sikletshme.

Do të fokusohem që të jem bashkëshorti dhe babai më i mirë që do të mundem të jem”, ka shkruar Justin në postimin e tij./abcnews.al

 


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono