fibra karboni

MBULIM-EKSPRESI-AR-ABC-M1-T2.mpg_snapshot_00.00-1280x876.jpg
ad min22:46 | 23/10/2018

Quhet Ekspresi i shpejtë Mbretëror dhe është një makineri për kafe, që kushton 187 mijë euro. E prodhuar në një numër të kufizuar dhe e frymëzuar në formën e motorit të një automjeti të Formula 1, aparati luksoz i ekspresit është i mbuluar me ar të bardhë 18 karat, diamantë, gurë të çmuar dhe me fibra karboni. Aparati ka dhe një shpërndarës të veçantë, për ata që preferojnë të shijojnë një kafe pak më të fortë./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono