enea keqi

d659857c-ee0c-4598-b8eb-0f18e0faea12-1-1.jpg
ent ela22:31 | 14/03/2019

Një i ri mbeti i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së enjtes në Tiranë shtëna. Ngjarja ndodhi në zonën e “Komunës së Parisit”.

Enea Keqi, u qëllua në këmbe, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital. Dyshimet e grupit hetimor lidhen se rreth orës 21:50 ka pasur një shkëmbim zjarri mes 2 mjetesh në rrugën “Gjik Koqali”.

Nuk dihet nëse i plagosuri ishte pjese e konfliktit apo është gjendur aty rastësisht. Burime nga policia e shtetit pohojnë se Keqi ishte duke ecur në këmbë në momentit kur janë dëgjuar të shtënat e armëve. Në vendngjare u sekuestruan 6 gëzhoja pistolete./abcnews.al

 


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono