duart Mino

SHPERNDARESIOT-E-HEROINES-BERAT-1-1280x720.jpg
ent ela11:21 | 14/09/2018

Tre persona të cilët dyshohet se shpërndanin heroinë në zona të ndryshme të qytetit të Beratit u vunë në pranga. Ata janë Nikolin Çipi, 42 vjeç, Sokol Shehu, 48 vjeç, dhe Eduart Mino, 40 vjeç, të tre banues në Berat.

Shërbimet e policisë gjatë kontrollit fizik u gjetën këtyre shtetasve 8 doza, lëndë narkotike e dyshuar e llojit Heroinë dhe 2 doza, lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa.

Operacioni u krye në një lokal në lagjen “Donika Kastrioti”, të Beratit. /abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono