dj vicky

dj-vicky.jpg
ad min19:50 | 09/03/2019

Dj Vicky është një nga personazhet më me humor në show bizz-in shqiptar, por gjithashtu edhe familjar. Ai ishte i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”, ku është pyetur nëse ka ndryshuar që kur është bërë baba.

Dj Vicky: Që kur u bëra me fëmijë kuptova sa e bukur ishte jeta, kur je vetëm. Kjo është pak, por e rëndësishme. Mundohem të bëj sa më shumë gjëra që në fund të ditës t’i sigurohet shtëpisë ajo gjëja standarde që të mos fillojë dieta. Mos të vuajmë për bukë. Kam impenjime më shumë dhe mundohem të jem më shpesh në shtëpi.

Aulona: Ti je?

Dj Vicky: Jam, jam.

Fatma: Si je si baba? Ja karagjoz apo autoritar?

Dj Vicky: Jam karagjizë. Mundohem deri diku me timen, por jam Vicky.

/abcnews.al

vicky-1280x719.jpg
ad min18:51 | 09/03/2019

Dj i njohur shqiptar, Dj Vicky, ishte i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”. Mes batutash dhe humorit, nga bari i emisionit dhe nën shoqërinë e një gote alkooli, ai tregoi dy nga momentet kur ka qenë shumë i pirë.

“Njëherë që jam pirë shumë shumë, kam qenë në një lokal nate këtu në Tiranë që nuk është më. Kisha pirë aq shumë saqë mora mikrofonin dhe filloja të shaja. Po shihja pronarin në kokërr të synit. E bëra njëherë dy herë, herën e katërt më erdhi Red Bulli në kokë. S’e harroj kurrë më erdhi me slomotion. Pastaj s’e bëra më.

Dhe një gjë tjetër që nuk e harroj kurrë sa të kem jetë. Kam qenë duke luajtur në Kosovë dhe jo u piva dhe mbaj mend që rrija në vend dhe më ikte pamja. Pasi luajta e gjej veten të shtrirë në park me çorapet në xhep”, tha ai./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono