çertifikat

noizy-1.jpg
in a11:42 | 03/12/2019

Reperi shqiptar, Noizy është një nga figurat e njohura të ekranit që asnjëherë nuk është menduar dy herë kur bëhet fjalë për të ndihmuar të tjerët.
Shpesh ai bën bamirësi dhe këtë e tregoi edhe pak ditë më parë, pasi u gjend në mes të njerëzve që kishin nevojë.

Reperi gjithashtu ka dhënë ndihmë të veçantë edhe për personat me aftësi të veçanta.

Së fundmi ai ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një Certifikatë Mirënjohjeje për kontributin që ka dhënë  ndër vite.
Lajmin e ka bërë të ditur reperi nëpërmjet një postimi në Instastory.

Gjatë vizitës në Fier ai ka takuar edhe persona me aftësi të kufizuara dhe ka biseduar me ta./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono