beqarisë (Foto)

15632460-7213699-Going_to_the_chapel_The_star_pulled_her_brunette_tresses_into_a_-a-19_1562249913844.jpg
ad min18:45 | 04/07/2019

Katharine McPhee i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar me producentin e muzikës David Foster 69-vjeç. Ceremonia e damës së tyre u mbajt javën që lamë pas në Angli. Të mërkurën në mbrëmje aktorja ndau disa fotografi në llogarinë e saj Instagram.

Bukuroshja 35-vjeçare shkëlqeu e  veshur me  fustanin e bardhë.  Fotot e publikuara së fundmi tregojnë se pas martesë çifti ka udhëtuar drejt Italisë për të shijuar muajin e mjalti. Fotografitë së pari janë bërë publike nga prestigjiozja Vogue./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

The most perfect day with the most perfect husband. ?

A post shared by Katharine Foster (@katharinemcphee) on

 


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono