altin isaraj

arben-isaraj.png
ad min16:18 | 22/10/2018

Ka dhënë dorëheqjen Drejtori i Përgjithshëm i Transportit Rrugor, Arben Isaraj.

Në shkresën drejtuar Ministrit të Energjitikës dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri, Isaraj shprehet se ka marrë këtë vendim për të mos ndikuar direkt apo indirekt me pozicionin e tij të lartë administrative në pavarësinë dhe dhënien e drejtësisë në Shqipëri për të vëllain.

Mbrëmjen e 21 Tetorit, Altin Isaraj është ndaluar, shoqëruar dhe referuar nga Policia e Shtetit në organin e Prokurorisë për dy vepra penale./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono