agron duka
Turiste straniere passeggiano con la mascherina antibatterica in Galleria Vittorio Emanuele a Milano, per timore del contagio del coronavirus, 22 febbraio 2020, ANSA / PAOLO SALMOIRAGO

byroja-28-mars.jpg
ad min19:00 | 29/03/2018

Në “Byro Politike” u diskutua rreth opozitës dhe aksiomit që pritet të ndërmarrë ajo kundër qeverisë.

Të ftuar; Edmond Spaho, kreu i grupit parlamentar të PD-s; Agron Duka, kreu i Partisë Agraro-Ambientaliste; Arjon Sulo, kryeredaktor i MAPO; Enton Abilekaj, drejtor i Fax News.

Mes të ftuarve u diskutua rreth aksionit politik që pritet të ndërmarrë opozita dhe qasjes së saj të re kundër qeverisë./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono