5 vjeçari

vlcsnap-error021-1-1280x720.jpg
ent ela13:04 | 13/01/2018

Një fëmijë ka humbur jetën tragjikisht në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë drekës në kohën që 5 vjeçari ishte duke luajtur pranë lumit Kir.

I mituri është nxjerrë nga familjarët e tij nga lumi dhe është transportuar në spitalin e Shkodrës. Por nuk ka patur mundësi shpëtimi për 5 vjeçarin i cili ka mbërritur pa shenja jete në spital./abcnews.al

2324513866_31c4cbe598.jpg
us er15:28 | 27/12/2017

Një pakujdesi  i ka marrë jetën një gruaje në qytetin e Beratit. Mësohet se djali i mitur 5-vjeçar ka aksidentuar me makinë gjyshen e tij. Sipas informacioneve paraprake mjeti ishte i parkuar në oborrin e shtëpisë.

Fëmija ka hyrë brenda në makinë dhe ka hequr frenat e dorës së automjetit. Kjo gjë ka shkaktuar lëvizjen nga vendi të mjetit duke përplasur gjyshen e fëmijës 5-vjeçar./tvklan.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono