16:31 | 21/07/2018

Ky sesion parlamentar po mbyllet ashtu siç nisi, pa një konsesus politik mes mazhorancës e opozitës. Në ditët e fundit të tij, përpjekjet shkojnë drejt sigurimit të votave fluide, duke e tensionuar më fort klimën politike në vend. Këtë dinamikë që mbetet tradicionale për klasën politike na sjell Mimoza Kociu me Politika në ABC News./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono