14:22 | 14/06/2018

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ndërsa bëhej gati të hynte në takimin me artistët për të diskutuar rreth projektit të Teatrit Kombëtar kur një i ri i Forumit Rinor të Partisë Demokratike e goditi me vezë.

Kryebashkiaku i shmanget goditjes, ndërsa truprojat e tij ndërhyjnë dhe largojnë të riun. Kryetari i Bashkisëë komentoi me batutë këtë moment gjatë, ndërsa diskutonte me artistët.

“Edhe sot dolët huq. Erdhët me vezë, s’kishit nishan. Me atë nishan që ju ka çuar Luli s’keni gjë në terezi. Hodhët 10 vezë nuk më zuri asnjë. Ushtrohuni pak më shumë”.

/abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono