Emri/ Përplaset nga makina, vdes 18-vjeçari

19:48 | 25/04/2018

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë – Kamëz pranë fshatit Larushk.

Bëhet e ditur se 18-vjeçari Altin Çupi, është goditur nga një automjet me targa AA 714 TA, që drejtohej nga Florjan Rraja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15 të së mërkurës.

Ndërkohë, policia ka shoqëruar Florjan Rrajën në ambientet e policisë Fushë- Krujë, ku po pyetet për rrethanat e aksidentit.

Dyshohet se i riu Çupi i ka prerë rrugën drejtuesit të mjetit dhe për pasojë ka gjetur edhe vdekjen./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono