Emisioni “Pressing”, 7 Janar 2019

19:07 | 08/01/2019

Në puntatën e kësaj të hëne në emisionin “Pressing” u diskutua mbi merkaton Janarit në Superligën shqiptare. Nën drejtimin e Gerti Çarçanit dhe Joana Grabollit në Pressing u fol edhe për ndeshjet miqësore që do zhvillojnë ekipet tona.

Të ftuar në studio ishin: Safet Gjici, President i Kukësit; Besnik Prenga, trajner i Laçit; Eno Skarço, gazetar sportiv; Igli Allmuça, trajner i Dinamos. Në lidhje direkte nga Durrësi ishte Orges Shehi, trajner i Skënderbeut./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono