Emisioni “Pressing”, 28 Janar 2019

12:00 | 29/01/201912:000

Superliga shqiptare ishte edhe këtë javë në fokus të diskutimeve të emisionit “Pressing”. Në këtë puntatë, nën drejtimin e Gerti Çarçanit dhe Joana Grabollit u fol edhe për kampionatet europiane më të rëndësishme.

Të ftuar ishin: Eno Skarço, gazetar sporti; Ilir Hoxholli, aktivist, tifoz; Enton Spahiu, opinionist dhe Klevis Deda, gazetar./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono