Emisioni “Pressing”, 17 Qershor 2019

11:54 | 18/06/2019

Në këtë puntatë të emisionit “Pressing” u diskutua rreth merkatos së klubeve shqiptare për ndeshjet në Kupat e Europës.

Të ftuar në studio ishin: Jeton Selimi, gazetar; Eno Skarç, gazetar; Jurgen Zela, gazetar dhe Andi Matraxhiu.


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono