Emisioni “Pressing”, 13 Maj 2019

07:30 | 14/05/201907:300

Në puntatën e radhës në emisionin “Pressing” në ABC News u fol për titullin e ftuar nga Partizani, një fitore e kthyer pas shumë e shumë vitesh në kryeqytet. Partizani rikthen trofeun në kryeqytet i cili do t’i jepet ne takimin e fundit në Gjirokastër, në ndeshjen ndaj Luftëtarit. Por festa shpërtheu që pas fitores së derbit ndaj Tiranës dhe gjithçka është bërë fakt./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono