Ema Andrea në “Provokacija” rreth ngacmimeve seksuale

10:15 | 28/03/2018

Ema Andrea ishte e ftuar në “Provokacija” nga Mustafa Andrea rreth asaj që kishte thënë se ishte ngacmuar seksualisht për ta marrë në punë. Këtë ajo e tha në emisionin Thumb.
Andrea tha gjithashtu gjatë emisionit se nuk ka qenë viktimë e ngacmimeve seksuale./abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono