Elisa Spiropali intervistë në ABC News

23:21 | 31/05/2018

Nënkryetarja e grupit parlamentar socialist Elisa Spiropali ka folur rreth seancës së sotme parlamentare dhe deklaratave të ish-kryeministrit Berisha në lidhje me çeljen e negociatave. E ftuar në studion e  ABC News Spiropali i ka cilësuar helmuese deklarata e opozitës.

Sa i takon negociatave Spiropali tha se Shqipëria ka progres të konsiderueshëm. /abcnews.al

 Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono