Elbasan, digjet natën makina e kryetarit të PS-së

08:30 | 06/05/2019

Makina e kryetarit të Partisë Socialiste te Elbasanit është djegur gjatë natës në këtë qytet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 Maji” dhe mjeti i tij tip Hondai ishte parkuar në rrugë pranë shtëpisë. Paraprakisht dyshohet se zjarri ishte i qëllimshëm, por vetë Xhevair Budani ka thënë në polici se nuk ka konflikte me njeri. Budani prej disa muajsh mban postin e Drejtorit të Shëndetit Publik Rajonal./ABC News Albania 24/7  


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono