EKSKLUZIVE/ Tregon Marsida Qatja: Çfarë folën Bledari dhe Dritani para breshërisë

12:32 | 11/10/201912:320

Marsida Qatja ka folur për ABC News me gazetaren Enkeleda Arapi dhe operatorin Adi Domi, në lidhje me ngjarjen që tronditi Kavajën ditën e djeshme ku mbetën të vrarë 1 person dhe mbeti i vdekur 1 tjetër.

Në prononcimin e saj për ABC News ndër të tjera Qatja tha se Bledar Toçi duhet të ngrihet në detyrë pasi po të mos kishte qenë për të do ishin të vdekur të gjithë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono