Einxhel Shkira i bashkohet Gerti Çarçanit tek “Pressing” në Abc News (VIDEO)

17:07 | 12/11/201917:070

Emisioni sportiv “Pressing” vjen me një studio dhe koncept krejtësisht të ri.

Ndërkohë që po punohet intensivisht me studion e re për ta bërë gati të hënën, është bërë e njohur për publikun edhe shoqëruesja e Gerti Çarçanit në këtë emision, e cila është Einxhel Shkira.

Modelja dhe prezantuesja i bashkohet kështu stafit të “Abc News” duke u bërë imazhi i emisionit më të dashur sportiv në vend.

Einxheli ishte një surprizë që nuk na u prit t’jua tregojmë, ndërkohë që të hënën do të zbulohet gjithçka e re në “Pressing”. /abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono