Einxhel Shkira: Djemtë e showbizit shqiptar janë më pjeshka seç duhet

20:00 | 23/02/2019

E ftuar në emisionin “Thumb” Einxhel Shkira ka guxuar të reagojë duke u shprehur se “demtë e showbizit shqiptar janë më pjeshka seç duhet”. Ajo e ka bërë këtë deklaratë teska u pyet nga Fatma dhe Aulona nëse i kanë dërguar ndonjëherë mesazhe djemtë e showbizit.

“Po, ka ndodhur edhe para se të merresha me televizion. Por ka një problem me meshkujt tonë të showbizit se u pëlqen vetja më shumë se çduhet. Por duhet të dinë se kur ke një femër që ka aq shumë vetëbesim dhe ndihet aq ferëmë, pavarësit se unë sillem pak si djal, por e ndjej vetëm shumë femër. Unë nuk e pranoj kurrsesi që mashkulli që kam në krah të bëjë pjeshkën, kur se bëj kur nuk e bëj unë pjeshkën. Janë këta që kanë marrë këtë famën që të gjithë femrta i duan , vdes pas tyre dhe mendojnë se edhe ti do vdesësh. Por jeta jote vazhdon dhe nuk të intereson fare ekzistenca e tij. Dhe ata flasin për vetën sa të mirë ndihen, sa të bukur janë, sa të zgjuar janë, sa seksi janë etj”./abcnews.al


<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/mNL6MENmzxE” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono