Edi Rama të hënën në 20:30, intervistë në ABC News

15:51 | 20/05/2018

Kryeministri Edi Rama, intervistë në Mbrëmje në ABC News. Kryeministri do të flasë lidhur me akuzat e opozitës, audio-përgjimin e pretenduar ku implikohet vëllai i ministrit të brendshëm, lobimi për çeljen e negociatave në qershor. Të hënën në orën 20:30 Edi Rama përballë gazetares Mirela Milori. /abcnews.al

 Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono