“E pabesueshme, por nuk ma ndjen fare”, Balotelli reagon pas kartonit të kuq

12:34 | 20/01/202012:340

Dita e djeshme nuk ishte një nga më të mirat për sulmuesin e Brescias, Mario Balotelli. Italiani u fut si zëvendësues në minutën e 74-t në ndeshjen në shtëpi kundër Cagliarit, por vetëm 7 minuta më vonë ai u ndëshkua me karton të kuq.

Balotelli fillimisht u ndëshkua me karton të verdhë dhe më pas me kartonin e dytë për shkak të protestave ndaj gjyqtarit të takimit. 29-vjeçari pas ndeshjes postoi një deklaratë në ‘Instagramin’ e tij, ku dhe ka reaguar mbi rastin e kartonit të kuq.

‘’Është e pabesueshme se si një episod mund të ndryshojë kaq shpejt mendimin e një personi, nga pozitiv në negativ. Unë do të vazhdoj përpara edhe pas këtij kartoni, nuk e kam problem. Edhe ju mund të vazhdoni të më gjykoni si të doni,’’ shkruan ‘Super’ Mario në story të Instagram. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono