E pabesueshme, lojtarët e Napolit irritohen dhe kundërshtojnë presidentin!

10:39 | 06/11/201910:390

Humbja me Romën tërboi presidentin e Napolit, Aurelio De Laurentiis, i cili vendosi që skuadra të grumbullohej me detyrim. Kjo u kundërshtua nga trajneri Carlo Ancelotti, i cili e tha hapur mendimin e tij gjatë konferencës për shtyp para ndeshjes me Salzburg.

Mbrëmë trajneri italian tregoi tërbimin e tij dhe nuk foli fare për mediat pas ndeshjes që Napoli barazoi në Champions League ndaj austriakëve. Ancelotti dhe stafi i tij janë kthyer mbrëmë në “Castel Volturno”, por jo lojtarët.

Lojtarët duhet të qëndronin të grumbulluar deri të dielën, para ndeshjes me Genoan. Ata janë shpërndarë nëpër shtëpitë e tyre dhe kanë shkelur vendimin e marrë nga presidenti, gjë që me shumë mundësi do të shoqërohet me gjoba. /abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono