Të shtëna me armë tek ‘Uji i Ftohtë’ në Vlorë

12:03 | 24/01/202012:030

Policia është sinjalizuar për një ngjarje kriminale tek Uji i Ftohtë në Vlorë. Sipas banorëve ka patur të shtëna me armë zjarri.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka rrethuar zonën me shirit sigurie. Dyshohet se 1 person ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar. /abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono