Reja vendos, ka surpriza në formacionin e Shqipërisë

19:22 | 14/10/201919:220

Shqipëria luan prej orës 20:45 me Moldavinë, ndërkohë që janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes. Trajneri Reja ka konfirmuar sulmin me Cikalleshin dhe Manajn, ndërkohë që në mbrojtje luan Trashi në të majtë. Në mesfushë risia është Abrashi, i cili është edhe kapiteni i skuadrës./abcnews.al

FORMACIONET ZYRTARE
Moldavia:
Koşelev, Reabciuk, Mudrac, Posmac, Ioniţa (C), Cebotaru, Prepeliță, Suvorov, Anton, Sidorenco, Graur

Shqipëria: Strakosha, Ismajli, Dermaku, Djimsiti, Veseli, Bare, Gjasula, Abrashi, Lenjani, Manaj, Cikalleshi. Trajner: Edoardo Reja


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono