Gjendet një vajzë e mbytur në plazhin e Durrësit

11:30 | 03/11/201911:300

Një vajzë është gjetur e mbytur në plazhin e Durrësit.

Viktima është e moshës 25-30 vjeç.

Policia Kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen e trupit, ndërsa nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Nga këqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune./ abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono