Formacionet në Ballsh e Gjirokastër, sa shumë ndryshime

12:53 | 09/11/201912:530

Luftëtari-Teuta dhe Bylisi-Skënderbeu nisin prej orës 13:30, ndërkohë që janë mësuar formacionet e të katër ekipeve. Lëvizje të shumta, sidomos te skuadra e Skënderbeut që po vuan dëmtimet e disa titullarëve. Daja ka menduar të hedhë në fushë një ekip me pesë mbrojtës, ashtu sikurse bën edhe Luftëtari kundër Teutës.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 13
E shtunë, më 9 nëntor 2019, ora 13:30

LUFTËTARI-TEUTA
Luftëtari:
Paiteris, Qato, Lala, Isufaj, Kukaj, Prikas, Dragoshi, Açka, Hyseni, Dushkaj, Lika. Trajner: Giorgios Marantasa
Teuta: Frashëri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kuros, Aleksi, Avdyli, Kallaku, Çyrbja, Gashi, Khalid. Trajner: Bledi Shkëmbi
GJYQTARË: Emirjon Sino, Orgest Grabova, Mario Shazivari, Hermal Llapra

BYLIS-SKËNDERBEU
Bylisi:
Hidi, Ymeralilaj, Goxha, Janku, Peposhi, Turabov, Mëllugja, Murataj, Ntephe, Qardaku, Guindo. Trajner: Veljko Dovedan
Skënderbeu: Koliçi, Ndecky, Meksi, Pollozhani, Pëllumbi, Vitija, Elezi, Taipi, Gripshi, Bregu, Krasniqi. Trajner: Ilir Daja.
GJYQTARË: Erjon Bastari, Rejdi Avdo, Gerant Qirici, Andi Koçi

abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono