Burri masakrohet me sëpatë, krim i kobshëm në Korçë

14:32 | 28/01/202014:320

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në Korce. Një perleshje me mjete te forta dyshohet se ka ndodhur mes dy personave një viktime. Burime nga policia kanë njoftuar se  pas perleshjes se dy personave dyshohet se një prej tyre ka ndërruar jetë pasi është goditur me sëpatë në pjesën e kokës.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar autorin në polici. Ngjarja ka ndodhur te pazari i Korcës për shkak të një konflikti banal.

Viktima mësohet se është Dashnor Osmani që prej vitesh shiste banane në pazarin e Korcës.

 

vijon…/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono