E FUNDIT/ Atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit në Durrës

16:27 | 01/11/201916:270

Një atentat ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Gazetarja e ABC Neës Enkelejda Arapi raport se është qëlluar drejt një mjeti me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Shkozetit.

Nga atentati ka mbetur i vdekur një person ndërsa dy të tjerë të plagosur  janë dërguar në spitalin e Durrësit.  /abcnews.al

vijon…

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono