E ëma feston ditëlindjen, Arbana Osmani zgjedh urimin më të bukur

15:32 | 14/02/202015:320

Sot është një ditë e veçantë për moderatoren e njohur, Arbana Osmani. E ëma e moderatores feston ditëlindjen.

Në këtë moment domethënës për të nuk ka munguar edhe një urim nga Arbana,  e cila vazhdimisht ka treguar për publikun raportin e ngushtë që ka me të ëmën.

“Gëzuar ditëlindjen Tuta ime e bukur”, shkruan Arbana në një postim në Instastory.  Moderatorja ka publikuar foto me moment të ndryshme nënë  e bijë. “Edhe pse ndonjëherë (shpesh) më çmend”, shkruan ajo në një prej postimeve, ndërsa në një foto tjetër nuk heziton ta quajë si “shoqen e saj më të mirë”. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono