“E dimë ku jeton”, kërcënuesi i Antonio Contes nuk është vetëm një person

16:16 | 21/11/201916:160

Kërcënimi i Antonio Contes befasoi botën e futbollit. Një zarf me një plumb dhe mesazh të qartë kundrejt trajnerit të Interit u dërgua në zyrat e klubit zikaltër disa ditë më parë.

E dimë ku jeton“, ishte shkruar brenda zarfit të ardhur nga Firence, një veprim që tregon se kërcënuesit janë më shumë se një person. Prefektura e Milanos e ka vendosur trajnerin e njohur nën vëzhgim, teksa dje u mor në pyetje nga Karabinierët e Njësisë Hetuese të Milanos.

Moment i vështirë për trajnerin leçez, i cili shpreson që të zbardhet sa më shpejt kjo ngjarje e hidhur dhe t’i rikthehet qetësisë bashkë me familjarët e tij. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono