Durrës, aksidentohet për vdekje këmbësori në rrugën Shkozet-Plepa

10:20 | 12/01/2018

Një këmbësor ka humbur jetën në segmentin rrugor  Shkozet- Plepa, pranë mbikalimit. Viktima ende i paidentifikuar ka ndërruar jetë në vend, kurse drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.  Policia po punohet për  identifikimin e viktimës,  gjetjen e mjetit dhe identifikimin e autorit të ngjarjes së mësipërme./abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono