“Duo Zadeja” bën bashkë Dhurata Lazon dhe Ina Laçon

15:49 | 12/06/2018

Koncerti “Duo Zadeja” bën bashkë katër duar mbi një piano. Artistët Dhurata Lazo dhe Ina Laco, shpjegojnë emocionet dhe vështirësitë e ndarjes së pianos bashkë. Projekti nis në skenën shqiptare, për të rrugëtuar në disa skena europiane./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono