Duke performuar në skenë, Dj Vicky tregon kur i gjuajtën me Red Bull në kokë

18:51 | 09/03/201918:510

Dj i njohur shqiptar, Dj Vicky, ishte i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”. Mes batutash dhe humorit, nga bari i emisionit dhe nën shoqërinë e një gote alkooli, ai tregoi dy nga momentet kur ka qenë shumë i pirë.

“Njëherë që jam pirë shumë shumë, kam qenë në një lokal nate këtu në Tiranë që nuk është më. Kisha pirë aq shumë saqë mora mikrofonin dhe filloja të shaja. Po shihja pronarin në kokërr të synit. E bëra njëherë dy herë, herën e katërt më erdhi Red Bulli në kokë. S’e harroj kurrë më erdhi me slomotion. Pastaj s’e bëra më.

Dhe një gjë tjetër që nuk e harroj kurrë sa të kem jetë. Kam qenë duke luajtur në Kosovë dhe jo u piva dhe mbaj mend që rrija në vend dhe më ikte pamja. Pasi luajta e gjej veten të shtrirë në park me çorapet në xhep”, tha ai./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono