Dua Lipa dhe i dashuri marrin vendimin e rëndësishëm

22:16 | 02/09/201922:160

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë një prej çifteve më të komentuara të momentit. Pas dy muajsh, ata e kanë çuar lidhjen e tyre në një hap tjetër. mediat rozë raportojnë se ata kanë vendosur që të jetojnë sëbashku.

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe 20-vjeçari do të marrin me qira një apartament në New York, që të kalojnë sa më shumë kohë sëbashku, duke parë edhe punën e madhe që kanë.

Dua dhe Anwar e bënë publike lidhjen e tyre gjatë një eventi në Britani në Korrik. 24-vjeçarja kishte vetëm një muaj nga ndarja me ish-të dashurin Isaac Carew, me të cilin pati një lidhje prej rreth katër vitesh./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono