Drogë në shtëpi dhe servis, kapen babë e bir

10:30 | 12/03/2019

Babë e bir janë vënë në pranga pas një operacioni antidrogë nga Policia e Fierit. Mësohet se janë sekuestruar 31 kilogramë kanabis. Lënda narkotike u gjet gjatënjë kontrolli në banesën e B.G, 51 vjeç dhe A.G, 27 vjeç.

Gjithashtu, nga një kontroll tjetër të ushtruar në servisin e kasetofonave në pronësi të tyre, u gjetën disa doza të tjera me kanabis./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono