Dren Abazi flet për Edicionin Veror, Dafina Zeqiri u fshihet kamerave

13:17 | 14/08/201813:170

Dren Abazi sjell një tjetër atmosferë në Folie Marine. Edicioni Veror arrin të marrë emocionet e tij një ditë përpara performancës në Sunny Hill Festival. Dreni tregon se performanca në Folie ishte diçka ndryshe për të, sepse zakonisht nuk performonte në të tilla vende. Por nuk mohoi kënaqësinë që ndjente të ishte pjesë e kësaj atmosfere verore. Ai tregoi dhe dëshirën e tij për të performuar dhe në skena akoma më të mëdha. Ai rrëfeu se si u bë e mundur pjesëmarrja e tij në Sunny Hill festival dhe miqësinë e tij me Dukagjin Lipën, babain e Dua Lipës.

Gjithashtu, performuese në Folie Marine ishte dhe Dafia Zeqiri. Por tentativave te Edicionit Veror për ti marrë një intervistë, këngëtarja i është përgjigjur me një barrierë njerëzish. Konsideruar si një nga personazhet më hermetike të showbizit shqiptar, bëri të mundur që ne vetëm të ndiqnim performancën e saj energjike për publikun që e priste./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono