Dorina Laro dhe Ina Laço rrëfejnë emocionet e festivalit “Onde Muzical”

17:34 | 10/09/2018

Artistët Ina Laço dhe Dorina Laro, prej 15 vitesh kanë krijuar një duo të konsoliduar. Sëfundmi ata performuan në festivalin e muzikës klasike në Lovere të Italis. Në një intervistë për ABC News rrëfejnë sekretin e bashkëpunimitv dhe emocionet e pjesëmarrjes në festivalin” Onde muzical”.

/abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono