Dorian Koçi: Nis faza e konsultimit ndërkombëtar

15:14 | 08/03/2018

Drejtori i Muzeut Historik Kombëtar Dorian Koçi në një intervistë për ABC News  thotë se ka nisur faza e konsultimit me ekspertë ndërkombëtarë për rikonceptimin e Muzeut Historik Kombëtar në aspektin arkitektonik dhe linjës muzeale./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono