Doktoresha e Dermolife: Personazhet në ekran nuk i pranojnë ndërhyrjet estetike

18:12 | 02/03/201918:120

Doktoresha e Dermolife Lida Hoxha ka folur në emisionin Thumb në ABC News për ndërhyrjet estetike.

E pyetur nëse njerëzit i stepen ndërhyrjeve estetike për shkak të paragjykimit ajo thotë se njerëzit i stepen për shkak të gjendjes ekonomike dhe pastaj për paragjykimet.

Doktoresha rrëfeu se personazhet  në ekran nuk i pranojnë ndërhyrjet estetike dhe këtu përmendi një rast.

“Më vjen keq, ishte një vajzë e pashë aty në skenë, por jam mësuar tani”. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono