Djegin makinën 20 ditë pasi e vodhën, ngrihen dyshime për krime 
foto ilustruese

11:29 | 15/10/201911:290

Një makinë u shkrumbua në autosdradën Durrës –Tiranë 20 dite pasi ishte vjedhur në metropol. Benzi ishte denoncuar i vjedhur nga pronari P.Z., por ajo u gjet në anë të rrugës e braktisur dhe e djegur.

Policia ka nisur hetime për këtë ngjarje dhe dyshohet se me të është kryer ndonjë krim. Mjeti rezulton i vjedhur në Tiranë, më datë 23 shtator.

Aktualisht grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ndërkohë që materialet iu referuan Prokurorisë së Durrësit për veprime të mëtejshme. /ABC news Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono