VIDEO/ Digjen 3 automjete në Tiranë, banorët në panik

08:25 | 03/12/201908:250

Tre automjete janë djegur në një garazh në Tiranë. Siç mëson abcnews.al ngjarja ka ndodhur në zonën e Yzberishtit te rruga “3 Dëshmorët”

Djegia e mjeteve ka shkaktuar shumë tym dhe panik te banoret e pallatit të ri.

Për fikjen e flakëve morën pjese 3 automjete zjarrfikëse, ndërsa paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Ndërklohë, aane sekuestruar kamerat e sigurisë për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono