Dhurata përlotese për Krishtlindje e Meghan Markle

14:37 | 14/12/201914:370

Meghan Markle , Dukesha e Sussex, risolli ne blogun e saj TIG dhuratën e ngrohtë nga babai i saj Thomas Markle- por këtë krishtlindje ajo dhe bashkeshorti i saj Princ Harry po e shpenzojnë me nënën e saj Doria Ragland.

Meghan Markle tregon se si babi i saj Thomas i bleu nje dhuratë ‘që thyen rregullat’ për Krishtlindje në moshën 7 vjeçare.

Dukesha e Sussex thotë që 75 vjeçari që jeton në Meksiko, me shumë mundësi, i shkelqyen sytë për dhuratën e ngrohtë- por e beri atë të mbushej me krenari.

Në blogun e saj, TIG, të cilin e çaktivizoi pas fejesës me Princin Herry, 38 vjeçarja ndau detaje private të dhuratës të cilën Thomas e bleu nga Toys R US.

Ishin 3 dollarë që ai i kishte mbledhur me letër me shkëlqim dhe të personalizuar.

Meghan kujtoi se kur ishte 7 vjeç ajo mbante një koleksion kukullash barbie./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono