Dhurata Dora bashkëpunim me Maitre Gims

14:26 | 03/12/201914:260

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “Zemër”, që e publikoi në prill të këtij viti me reperin algjerian, Soolking, ka gati një tjetër bashkëpunim me një artist të njohur ndërkombëtarisht.

Fjala është për artistin Maitre Gims, i cili njihet për hitet e shumta përfshirë, “Est-qu tu m’aimes”, “J’me tire”, “Corazon”, etj.

Lajmin e bëri të ditur artisti francez, Dj Assad, i cili ka dhënë detaje rreth projektit dhe siç thuhet në njoftim kënga mban titullin “Te Quiero” dhe pritet të publikohet në vitin 2020./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono